Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
~````~` napisał:
Zapytajcie gdzie ta panna młoda pani fotograf z Zagród ps. a prawo jazdy to ks. Podstawce zabrali bo za dużo wina mszalnego wypił i wylądował w sadzawce w pobliskiej wsi
Dobrze,że pechowiec pływać dobrze potrafił to przynajmniej nie zatonął. Ach to wszystko przez to wino...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno zboczeniec wrócił i ma się dobrze. Wie ktoś czy to prawda???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kawał drania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kto z was bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem" (Ewangelia św.Jana 8,1-11)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo jazdy mu zabrali ponieważ był pod wpływem alkoholu ("mszalnego") ale nie ma co się dziwić bo właśnie wracał z wesela syna. A temu chłopakowi który był tam doszłą czy nie doszłą ofiarą to nie wierzcie bo to Ściemniacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nie rzuci... (chociaż nie ręczę bo jak będzie mszę pożegnalną odprawiać to mogą go na taczce gnoju wywieźć...) bo każdy grzeszy (chociaż by nawet przy narodzinach jest już obarczony grzechem pierworodnym)... ale to nie zmienia faktu, że ksiądz powinien świecić przykładem (nie mylić ze świecącą aureolą nad głową), powinien być z powołania (to niestety rzadkość...) i powinna mu wystarczyć przysłowiowa sutanna (a nie drogie auta....kasa...złote spinki...itp.). Czyż nie mam racji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie we wsi mówio napisał:
Prawo jazdy mu zabrali ponieważ był pod wpływem alkoholu ("mszalnego") ale nie ma co się dziwić bo właśnie wracał z wesela syna. A temu chłopakowi który był tam doszłą czy nie doszłą ofiarą to nie wierzcie bo to Ściemniacz.
Biedny syn... ma ojca księdza...i to jeszcze zboczonego geja.... porażka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o której ta msza pożegnalna Podstawki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lux napisał:
Biedny syn... ma ojca księdza...i to jeszcze zboczonego geja.... porażka...
Tatuś wcale tak dużo nie wypił na moim ślubie...tylko jak tirówka robiła mu loda to się rozproszył i wjechał w ten staw:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy całkowicie jesteście tępi czy Wam pasuje takie obrzucanie kogoś nie używając swojego rozumu....jest gejem ale ma syna=brawo piękna sprzeczność ale zaraz tu najmądrzejszy swoją nową teorię nam ukaże!! Przypomnijcie sobie iluż to Apostołów stało pod krzyżem gdy Jezus konał?!Tak tylko Jan a pozostali pouciekali lub się wyparli albo dołączyli do grona krzyczących -ukrzyżuj;winny ...więc wcale mnie nie dziwi postawa tych obrzucających błotem księdza ludzi...NIE WIDZIELI A WIEDZĄ=BRAWO!!Czy Wy się Boga nie boicie?Każdy człowiek grzeszy-KAŻDY...dlatego księża też korzystają z sakramentu pokuty i pojednania...no i Wam bym to radziła!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten niby pokrzywdzony to śmieciarz,złodziej i podpalacz i lubi bujne historie opowiadać szczególnie tym stojącym pod sklepem jak mu dadzą taniego trunku to leje wodę jak złoto ...znam go trochę więc wiem że jak kogoś nie lubi to go zmiesza z błotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież najprostszym sposobem podczas rozwodów na zatrzymanie przy sobie dziecka jest właśnie oskarżenie drugiej osoby o molestowanie.Zauważcie ile osób teraz tak robi...mało tego idżcie do pierwszego lepszego adwokata i sam Wam to zaproponuje-oskarżyć druga osobę o molestowanie i dziecko zostaje przy ,,biednej pokrzywdzonej osobie,, Mam nadzieję że otworzą się Wam oczy a jak nie to chociaż ucichną jęzory..zresztą rozliczenie tuż tuż a miejsca w piekle sporo i diabełek się cieszy że ma więcej ludzi do współpracy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Ten niby pokrzywdzony to śmieciarz,złodziej i podpalacz i lubi bujne historie opowiadać szczególnie tym stojącym pod sklepem jak mu dadzą taniego trunku to leje wodę jak złoto ...znam go trochę więc wiem że jak kogoś nie lubi to go zmiesza z błotem
Też go znam, dziwi mnie, że jego epitetami obrzucać można (chyba ty go nie lubisz bo właśnie mieszasz go z błotem)a na księdza to już nie można złego słowa powiedzieć, bo majestat nie pozwala. Nie wydaję wyroku jak było w tej sprawie, bo nie wiem, nie zmienia to faktu, że ksiądz taki święty nie jest, przestępstwo drogowe popełnił, prawo jazdy mu zabrali i bardzo dobrze, przewały z kasą też robił, dawniej miał zatargi z prawem w związku z handlem samochodami a co do z sensacji ostatniego tygodnia , uważam że na pewno coś jest na rzeczy, bo normalni proboszcze nie są przenoszeni tym bardziej nie z takim pośpiechem. Może kiedyś się dowiemy co zaszło, w każdym razie bardzo dobrze, że już go nie będzie. AMEN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie, z tym gwałtem (Ks.Podstawka) to najprawdopodobniej nie prawda, wiadomo co stare plotkary sobie wymyślać potrafią (Jak to w Garbowie wyjdzie jedna wersja po paru godzinach jest 20 różnych), po prostu idźcie i sie zapytajcie rzekomo "zgwałconego", rozmawiałem z jednym z wikariuszy, który mówił iż wyleciał za całokształt i wcale mnie to nie dziwi, chciał za dużo zrobić nie patrząc na innych, już po paru miesiącach gdy otrzymał parafie zadłużył ją, kiedy poprzedni proboszcz nie miał wcale długów (a był nim bodajże 26 lat), ale to już mnie nie interesuje, ciekawi mnie kto mu tak twarz oklepał.Wg mnie niebiosa się zlitowały nad naszą parafią. A do innych, po co cytujecie fragmenty ewangelii skoro nie mają nic wspólnego z całą sprawą O_o.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm, czy ja wiem czy ten zgwałcony to taki totalny alkoholik z pod sklepu? Chyba, że to kolejna inna wersja i o innym człowieku mowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo tam była mowa o tym że jak się przebudził to stal nad nim nago a on na sobie miał ubrania i za to go pobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzekomo zgwałcony śmie twierdzić (podobno) iż zostało mu dosypane coś do picia, i nic nie pamięta, ale jak się obudził ks. Podstawka stał nad nim nago
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie narobili mu koło dupy bo im sie nie podobał ... przeciez ksiadz powinien ubrac sie w szmaty i żyć jak pustelnik nieprawdaż?! Powinien jeść suchy chleb i jezdzić rowerem ?!A on był inteligentny i wielu osobom nie podobało się że miał głowę zarówno do kościoła jak i do biznesu.Zazdrość?! Odpowiedzcie sobie sami ..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks. Podstawka był zajebisty. Na początek ogłosił, że parafia ma dług bo wyremontował sobie pomieszczenia na plebanii dla siebie. Wymyślił zbieranie tacy na pogrzebach. Za zebrane pieniądze odprawia mszę w 30 dni po pogrzebie. Msza zamówiona w kościele to koszt ok 50zł. Na tacę w czasie pogrzebu zbiera znacznie więcej. Wprowadził niewielkie podwyżki cen (oczywiście co łaska) za chrzty, śluby, pogrzeby... Później powiedział, że każda rodzina musi wyłożyć po 700zł, wtedy zbierze sumę potrzebną na staranie się o dofinansowanie ze środków UE na remont i założenie ogrzewania... W czasie odwiedzania domów "po kolędzie" zażyczył sobie 2 koperty. W jednej ofiara na kościół. W drugiej ofiara dla księdza za zaszczycenie swoją obecnością. To są znane mi informacje z doświadczenia, ponieważ chodzę do kościoła dla Boga nie patrząc na księży (niestety trafiałam na mszę celebrowane przez proboszcza...). Pozdrawiam tych miejscowych co nadal wierzą w dobre serce księdza... Wiara czyni cuda. Ale niestety z innych parafii tez wcześniej został przenoszony za malwersacje pieniężne i miał bardzo poważne kłopoty z prawem. Mimo, iż każdy człowiek popełnia błędy, grzeszy i każdy ma możliwość nawrócenia się... to jednak księdzu to nie przystoi, a bynajmniej nie popełnianie tych samych błędów i ciągłe zatargi z prawem. To nie jest dobry przykład do naśladowania i kierowania wspólnota parafialną. Ps. najbardziej podobały mi się sztuczne ognie na pasterce (oczywiście za pieniądze parafian).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
flowers napisał:
o której ta msza pożegnalna Podstawki?
no właśnie o której?????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 23

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...